Hoofdsponsor Bedrijven competitie

A-klasse Poule A

Wedstr.DagDatumTijdTeam ATeam BOpmerking 
1ma13-jan20.00GraphisetWiltec/Delo 1= gespeeld
2ma13-jan20.00Rabobank 2Foto de Vakman= gespeeld
3ma13-jan20.00UitjesbazenUSB van Duynhoven= gespeeld
4ma03-feb20.00USB van DuynhovenGraphiset= gespeeld
5ma03-feb20.00Wiltec/Delo 1Rabobank 2= gespeeld
6ma03-feb20.00Foto de VakmanUitjesbazen= gespeeld
7ma09-mrt20.00GraphisetRabobank 2= gespeeld
9ma09-mrt20.00Foto de VakmanUSB van Duynhoven= gespeeld
8ma07-sep20.00UitjesbazenWiltec/Delo 1inhaalwedstrijd
10ma05-okt20.00UitjesbazenGraphiset 
11ma05-okt20.00Wiltec/Delo 1Foto de Vakman 
12ma05-okt20.00Rabobank 2USB van Duynhoven 
13ma02-nov20.00GraphisetFoto de Vakman 
14ma02-nov20.00USB van DuynhovenWiltec/Delo 1 
15ma02-nov20.00 Rabobank 2Uitjesbazen 
 ma07-dec20.00nr 1 A klasse poule Anr 1 A klasse poule B 
 ma07-dec20.00nr 2 A klasse poule Anr 2 A klasse poule B 
 ma07-dec20.00nr 3 A klasse poule Anr 3 A klasse poule B 
 ma07-dec20.00nr 4 A klasse poule Anr 4 A klasse poule B 
 ma07-dec20.00nr 5 A klasse poule Anr 5 A klasse poule B 
 ma07-dec20.00nr 6 A klasse poule Anr 6 A klasse poule B 

A-Klasse Poule B

Wedstr.DagDatumTijdTeam ATeam BOpmerking 
1ma20-jan20.00IBNBacu 1= gespeeld
2ma20-jan20.00Rabobank 1 Gemeente Uden= gespeeld
3ma20-jan20.00C&T Technics 1Datastreams.io= gespeeld
4ma10-feb20.00Datastreams.ioIBN= gespeeld
5ma10-feb20.00Bacu 1Rabobank 1 = gespeeld
6ma10-feb20.00Gemeente UdenC&T Technics 1= gespeeld
7ma14-sep20.00IBNRabobank 1  
8ma14-sep20.00C&T Technics 1Bacu 1 
9ma14-sep20.00Gemeente UdenDatastreams.io 
10ma12-okt20.00C&T Technics 1IBN 
11ma12-okt20.00Bacu 1Gemeente Uden 
12ma12-okt20.00Rabobank 1 Datastreams.io 
13ma09-nov20.00IBNGemeente Uden 
14ma09-nov20.00Datastreams.ioBacu 1 
15ma09-nov20.00Rabobank 1C&T Technics 1 
 ma07-dec20.00nr 1 A klasse poule Bnr 1 A klasse poule A 
 ma07-dec20.00nr 2 A klasse poule Bnr 2 A klasse poule A 
 ma07-dec20.00nr 3 A klasse poule Bnr 3 A klasse poule A 
 ma07-dec20.00nr 4 A klasse poule Bnr 4 A klasse poule A 
 ma07-dec20.00nr 5 A klasse poule Bnr 5 A klasse poule A 
 ma07-dec20.00nr 6 A klasse poule Bnr 6 A klasse poule A 

B-Klasse

Wedstr.DagDatumTijdTeam ATeam BOpmerking 
1ma27-jan20.00Bacu 2C&T Technics 2= gespeeld
2ma27-jan20.00Apotheek Boekel Drie Essen= gespeeld
3ma27-jan20.00Oogenlust bloemenWiltec/Delo 2= gespeeld
4ma17-feb20.00Wiltec/Delo 2Bacu 2= gespeeld
5ma17-feb20.00C&T Technics 2Apotheek Boekel = gespeeld
6ma17-feb20.00Drie EssenOogenlust bloemen= gespeeld
7ma21-sep20.00Bacu 2Apotheek Boekel  
8ma21-sep20.00Oogenlust bloemen C&T Technics 2 
9ma21-sep20.00Drie EssenWiltec/Delo 2 
10ma26-okt20.00Oogenlust bloemen Bacu 2 
11ma26-okt20.00C&T Technics 2Drie Essen 
12ma26-okt20.00Apotheek Boekel Wiltec/Delo 2 
13ma16-nov20.00Bacu 2Drie Essen 
14ma16-nov20.00Wiltec/Delo 2C&T Technics 2 
15ma16-nov20.00 Apotheek Boekel Oogenlust bloemen  
 ma07-dec20.00nr 1nr 2 
 ma07-dec20.00nr 3nr 4 
 ma07-dec20.00nr 5nr 6